O mnie

Dietetyczka, z zamiłowania i wykształcenia. Magister dietetyki klinicznej i wieku dziecięcego, absolwentka Psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS, ukończyłam Jakość i Bezpieczeństwo żywności i żywnienia oraz Poradnictwo dietetyczne w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie, na University of Reading w Anglii studiowałam Food Science.

Nieustannie pogłębiam wiedzę z zakresu dietetyki, dietoterapii oraz psychologii. Ukończyłam szereg kursów podnoszących moje kompetencje. Pasjonują mnie psychologiczne aspekty żywienia i odchudzania.

W pracy z pacjentem skupiam się przede wszystkim na budowaniu zdrowych nawyków żywieniowych, które mają procentować na długie lata. O zdrowiu myślę całościowo jako równowadze organizmu, sprawności ciała i umysłu.

Wiele lat pracowałam w zagranicznych firmach branży FMCG i zajmujących się komponentami do przemysłu chemicznego i spożywczego, dlatego teraz skrupulatnie i wnikliwie czytam etykiety oraz analizuję składy produktów.

Moim priorytetem jest stopniowa zmiana nawyków żywieniowych pacjentów, które zapewnią dobre samopoczucie i przede wszystkim zdrowie! Codzienna dieta ma być radością a nie rygorystycznym wyrzeczeniem.

Jestem też pasjonatką dobrej kuchni. Nieobce są mi specjały z różnych stron świata, chętnie eksperymentuje i łączę produkty lub je eliminuję na potrzeby diet bez… (bez cukru, bez glutenu, bez mleka itd.)

Prywatnie jestem mamą alergika, przy którym nieustannie szlifuję swój warsztat kulinarny. Jestem zwolenniczka zdrowego jedzenia, wychodząc z założenia, że wszystko z głową i rozsądnie. Sama w kwestii jedzenia jestem uważna i wymagająca.

Pracuję jako psychodietetyk z Warszawskiej Grupie Psychologicznej. Należę też do Polskiego Towarzystwa Dietetyki i Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości.

Nad zdrowiem i kondycją moich pacjentów czuwają we współpracy ze mną również lekarz diabetolog, fizjoterapeuta i trener personalny.

Współpracuję z Fundacją „Szczęśliwi bez Cukru”.

___

Razem z FIt-Cake w Otwocku prowadzimy słodkie, bez cukru warsztaty edukacyjno-żywieniowe.